W ofercie naszej firmy MobileKey znajdziesz obudowy do kluczy i pilotów samochodowych. Posiadamy wysokiej jakości części do wymiany. Z całą pewnością będą one w stanie posłużyć każdemu kierowcy przez długie lata i zapobiegać wystąpieniu ewentualnych usterek. Będziesz mieć stale możliwość wygodnego otwierania auta – bezpośrednio lub zdalnie!

Obudowy do kluczy i pilotów samochodowych

Jeśli odnotujesz jakiekolwiek usterki na obudowie klucza samochodowego, najlepiej będzie zdecydować się na jej szybką wymianę w MobileKey. W skrajnej sytuacji wszelkie pęknięcia lub inne uszkodzenia mechaniczne mogłyby doprowadzić nawet do przypadkowego wysunięcia się i zgubienia grotu lub elektroniki. Zaowocuje to całym mnóstwem innych problemów, wśród których wymienić trzeba przede wszystkim konieczność awaryjnego otworzenia drzwi samochodu i wyrobienia nowego zestawu kluczy.

Duże znaczenie ma również sprawna wymiana obudowy pilota samochodowego, ponieważ wszelkie jej uszkodzenia zauważalnie wpływają na komfort codziennego korzystania z auta. Brak możliwości zdalnego otwarcia drzwi niejednokrotnie okaże się frustrujący, więc wadliwą część najlepiej jest szybko wymienić, by móc korzystać z wszystkich opcji oferowanych przez urządzenie. Jeśli potrzebujesz zatem części do naprawy klucza lub pilota, skorzystaj z usług naszej firmy MobileKey i przywróć im pełną sprawność!

Kontakt

MobileKey Maciej Janicki

66 11 22 300

mobilekey.serwis@gmail.com

Nasz serwis znajduje się we Wrocławiu na ul. Żubrzej 10.
Dojeżdżamy również do Klienta na terenie całego Wrocławia i w okolicach.