IMG_4622_4_11zon
IMG_4633_8_11zon
O nas...

MobileKey Wrocław – najlepszy wybór

Jesteśmy MobileKey Wrocław – mobilny serwis kluczy samochodowych. Przez lata naszej obecności na rynku zaskarbiliśmy bezkonkurencyjne zaufanie klientów, o czym świadczą opinie na nasz temat.

Fachowcy przez duże F. Panowie bez problemu naprawili otwieranie z pilota (ponowne kodowanie), ale przede wszystkim dorobili na podstawie zdjęcia brakujące cięgno (odpowiednio pozaginany kawałek drutu), aby móc w razie braku prądu ręcznie otworzyć samochód.

Użytkownik Green1985 – Google Maps

opinie

Co mówią o Nas klienci?

Czas

“Chłopaki znają się na rzeczy! Nastawiony na godzinna robote z Mazda CX-3, to nawet nie zdążyłem odpalić Switcha żeby zabić czas 😁 Robota tak jak w ASO: ORI dorabianie klucza, grot,, kasowanie z bazy - tyle że za normalną cenę! Polecam i napewno wrócę z kolejnymi kluczykami. Dzięki raz jeszcze!”  - Użytkownik Grzegorz P.

Kompleksowość

“Serdecznie polecam Panów z serwisu. Na dorobienie kluczy umówiłem się tego samego dnia, przyjechałem nieco wcześniej i od razu zostałem profesjonalnie obsłużony. Akcja ogarnięta bardzo sprawnie, kluczyk bez zarzutu, a cena za usługę uczciwa.”  - Użytkownik Przemysław B.

Od zadań specjalnych

“Polecam chłopaków z MobileKey Wrocław. Trafiłem na nich przez przypadek chcąc dorobić klucz do Mini, z którym nikt nie mógł sobie poradzić przez miesiąc. Panowie ogarnęli to w ciągu jednego dnia roboczego! Później korzystałem z ich usług przy dorabianiu kluczy samochodowych do busów używanych u nas w firmie. Po raz kolejny robota wykonana szybko i skutecznie - dorobione klucze pracują bez żadnych problemów.”  - Użytkownik Rezerwujbusa.pl

Profesjonalizm

“Pełny profesjonalizm. Chłopaki wykonali doskonałą robotę, kluczyki dane na wzór były w koszmarnym stanie, mimo to poradzili sobie z wyzwaniem. Polecam serdecznie.” Użytkownik Japatard

Dlaczego my?

Ponieważ poradzimy sobie z każdym kluczowym zadaniem!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dorabiania kluczy samochodowych i awaryjnego otwierania samochodów.

Twoje zadanie

związane z kluczami i zamkami samochodowymi

To nasza misja

z którą z pewnością sobie poradzimy

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

661 122 300