Wśród szerokiej gamy usług oferowanych przez naszą firmę Mobile Key znajduje się naprawa centralnego zamka lub stacyjki w samochodzie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest sprawność tych dwóch elementów dla każdego kierowcy – dokładamy z tego względu wszelkich starań, by sprawnie eliminować związane z nimi usterki. Realizujemy powierzone nam zadania, polegając na nowoczesnym sprzęcie, a także doświadczeniu doskonale wykwalifikowanych pracowników.

Centralny zamek i stacyjka – kluczowe elementy każdego samochodu

Bezpieczeństwo auta zależy przede wszystkim od sprawności centralnego zamka, dzięki któremu wyłącznie właściciel auta może swobodnie otworzyć drzwi. Uszkodzenia związane z tą częścią przybierają na ogół różne formy. Często spotykanym scenariuszem jest chociażby zwykła usterka mechaniczna, która może powstać na przykład przez przypadkowe złamanie kluczyka. Naprawa w MobileKey może dotyczyć również problemów ze zdalnym otwarciem centralnego zamka za pomocą przycisku na pilocie.

Ważną rolę w każdym samochodzie pełni również oczywiście sprawna stacyjka. Umożliwia ona przede wszystkim włączenie zapłonu i uruchomienie silnika, więc jakiekolwiek usterki tego elementu prowadzą w zasadzie do całkowitego unieruchomienia auta. Naprawa powinna być zatem przeprowadzona szybko i skutecznie – specjaliści z MobileKey z chęcią przyjadą na miejsce, by sprawdzić, jak problem wygląda w praktyce. Zwróć też uwagę na to, że na stacyjkach często znajduje się moduł immobilizera, który w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości dodatkowo zablokuje zapłon. Każdy szczegół musi zatem działać bez zarzutu, a my jak najbardziej potrafimy o to zadbać.

Profesjonalna naprawa zamków samochodowych we Wrocławiu

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy MobileKey. Zajmujemy się wieloma różnymi zagadnieniami związanymi z zabezpieczeniami aut: możliwa jest u nas zarówno naprawa centralnych zamków oraz stacyjek samochodowych we Wrocławiu i okolicach, jak i awaryjne otwieranie zatrzaśniętych drzwi czy dorabianie zestawu nowych kluczy. Zadzwoń i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Kontakt

MobileKey Maciej Janicki

66 11 22 300

mobilekey.serwis@gmail.com

Nasz serwis znajduje się we Wrocławiu na ul. Żubrzej 10.
Dojeżdżamy również do Klienta na terenie całego Wrocławia i w okolicach.