Kodowanie Immobilizerów

Wyrobienie nowego kluczyka samochodowego jest równoznaczne z koniecznością kodowania zamontowanego w nim immobilizera. To urządzenie jest obecnie standardem w autach nowszych generacji i pełni przede wszystkim funkcję antykradzieżową. W momencie przekręcenia klucza w stacyjce przesyła ono bowiem błyskawicznie dane do modułu nadrzędnego. Pomyślna weryfikacja umożliwia włączenie zapłonu i uruchomienie silnika. W MobileKey z wielką chęcią zajmiemy się wykonaniem dla Ciebie usługi dorabiania i programowania. Przeczytaj więcej o serwisie dorabiania i naprawy kluczy MobileKey Wrocław.

MobileKey Wrocław – dorabianie kluczy z immobilizerem

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy MobileKey. Oferujemy dorabianie kluczy z immobilizerem na terenie Wrocławia i okolic. Mamy wiele lat doświadczenia w realizowaniu zadań związanych z zamkami i systemami elektronicznymi stosowanymi w samochodach. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy wykonują swoje obowiązki z użyciem najnowoczesnego sprzętu i dbają o to, by robić to w sposób całkowicie bezinwazyjny. Skorzystaj z naszej usługi kodowania!

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy MobileKey. Zajmujemy się wieloma zagadnieniami związanymi z zabezpieczeniami aut: możliwa jest u nas zarówno naprawa centralnych zamków oraz stacyjek samochodowych we Wrocławiu i okolicach, jak i awaryjne otwieranie zatrzaśniętych drzwi czy dorabianie zestawu nowych kluczy. Zadzwoń i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!