Wśród usług oferowanych przez MobileKey znajduje się wymiana baterii w pilotach do samochodów na terenie Wrocławia i okolic. Sprawność baterii przekłada się w ogromnym stopniu na komfort korzystania z auta, więc dokładamy wszelkich starań, by zapewniać klientom dostęp do najlepszych części zamiennych. Całkowicie nowe zasobniki energii zapewnią sprzętowi możliwość długotrwałego i niezawodnego działania. Możesz oczekiwać od nas usługi najwyższej jakości!

Dlaczego sprawność baterii w pilocie ma olbrzymie znaczenie?

Urządzenia elektroniczne powinny mieć stały dostęp do energii z wielu różnych powodów. Naładowana bateria do pilota samochodowego zapewnia przede wszystkim możliwość zdalnego otwierania drzwi, co jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i przekładającym się niejednokrotnie na znaczną oszczędność czasu. Wpływa również pozytywnie na wygodę korzystania z auta. W trakcie zakupów często zdarzają się bowiem sytuacje, w których zajętymi dłońmi łatwiej jest wcisnąć przycisk niż wyciągnąć klucze z kieszeni. Wymiana baterii w MobileKey daje możliwość odblokowania zamka centralnego w każdej chwili.

Regularna wymiana baterii w pilocie do samochodu zapobiega też występowaniu problemów z immobilizerem. W kluczyku znajduje się bowiem specjalny transponder, który w normalnych warunkach nawiązuje połączenie z systemem elektronicznym znajdującym się w stacyjce. W przypadkach elektronicznego dostępu do samochodu tzw. Keyless go roładowana bateria w pilocie samochodowym uniemożliwi bowiem włączenie zapłonu i uruchomienie silnika. W MobileKey jesteśmy gotowi zareagować w razie wystąpienia sytuacji awaryjnych, więc przyjedziemy do Ciebie i pomożemy w rozwiązaniu problemu.

MobileKey – szybka wymiana baterii w pilocie do samochodu

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy nie tylko wymianę baterii w pilotach samochodowych, lecz także wiele innych propozycji związanych z serwisem zabezpieczeń znajdujących się w nowoczesnych autach. Skontaktuj się z MobileKey i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Kontakt

MobileKey Maciej Janicki

66 11 22 300

mobilekey.serwis@gmail.com

Nasz serwis znajduje się we Wrocławiu na ul. Żubrzej 10.
Dojeżdżamy również do Klienta na terenie całego Wrocławia i w okolicach.