Bezproblemowy dostęp do auta jest bardzo ważny dla każdego kierowcy. Wszelkie utrudniające go usterki powinny być zatem bardzo sprawnie eliminowane. Z tego właśnie względu w ofercie naszej firmy MobileKey znajduje się naprawa kluczyków i pilotów samochodowych. Dołożymy wszelkich starań, by możliwie najszybciej przywrócić sprawność tym elementom. Podczas realizacji zleceń dla naszych klientów polegamy na naszym wieloletnim doświadczeniu i nowoczesnym sprzęcie. Możesz na nas polegać!

Ważna rola kluczy i pilotów samochodowych

Sprawność działania klucza samochodowego ma ogromne znaczenie, ponieważ wszelkie jego usterki w zasadzie unieruchamiają kierowcę w miejscu, w którym zaparkował on swoje auto. Pęknięty, wykrzywiony lub wręcz całkowicie złamany grot nie zmieści się w zamku, nie mówiąc już nawet o stacyjce. Nowsze auta są wyposażone również w immobilizer – uszkodzenie zamontowanego w kluczyku transpondera przełoży się na brak możliwości włączenia zapłonu, a tym samym uruchomienia silnika. Szybka naprawa jest zatem bardzo ważna, a my chętnie zapewnimy Ci ją w MobileKey.

Komfort korzystania z samochodu zależy też w dużej mierze od sprawności pilota. Otwieranie zamku centralnego przyciskiem jest znacznie wygodniejsze chociażby w sytuacji, w której wracasz do swojego auta z torbami pełnymi zakupów i masz zajęte obie ręce. Dzięki szybkiej naprawie w MobileKey możesz uniknąć wielu frustrujących sytuacji w życiu codziennym, które byłyby najpewniej spowodowane usterką tego urządzenia.

MobileKey – profesjonalna naprawa kluczy i pilotów samochodowych

Jeśli interesuje Cię naprawa kluczy i pilotów samochodowych we Wrocławiu, to zdecydowanie będziemy w stanie sprostać Twoim potrzebom. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych z zabezpieczeniami nowoczesnych aut. Zadbamy o to, by sprawnie wykonać zlecone nam przez Ciebie zadanie i przywrócić Ci możliwość komfortowego korzystania ze swojego pojazdu. Zadzwoń do serwisu MobileKey lub napisz, a my rozwiążemy Twój problem z wadliwym pilotem samochodowym.

Kontakt

MobileKey Maciej Janicki

66 11 22 300

mobilekey.serwis@gmail.com

Nasz serwis znajduje się we Wrocławiu na ul. Żubrzej 10.
Dojeżdżamy również do Klienta na terenie całego Wrocławia i w okolicach.