Jeśli podejrzewasz, że elektronika Twojego auta szwankuje w trakcie jazdy, to w MobileKey możemy Ci pomóc z takim problemem. Zadbamy o ustalenie usterek modułów w samochodzie, a następnie przeprowadzimy naprawę wszystkich wadliwych elementów. Dołożymy wszelkich starań, by sprawnie przywrócić Ci pełen komfort poruszania się po drogach. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu tego typu zadań i korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu – zdecydowanie możesz na nas polegać.

Jakie systemy elektroniczne mogą ulec awarii w samochodzie?

Najważniejszą rolę w każdym aucie pełnią oczywiście wszelkiego rodzaju systemy bezpieczeństwa, które mogą być aktywne lub pasywne. Ustalenie usterek dotyczy przede wszystkim takich modułów jak ABS, ACC, ESC i wiele innych. To właśnie one będą bowiem w stanie ochronić Cię w razie wystąpienia kryzysowych sytuacji na drodze. Naprawa elektroniki samochodowej może się też wiązać z przywróceniem sprawności systemowi poduszek powietrznych – w MobileKey dbamy o każdy szczegół.

W nowoczesnych autach elektronika odpowiada też za sterowanie wszystkimi najważniejszymi funkcjami auta. Sensory i moduły sterujące zarządzają silnikiem, automatyczną skrzynią biegów, układem napędowym i wieloma innymi aspektami, więc ustalanie usterek systemów elektronicznych musi skupiać się również na nich. Skorzystaj z oferty naszej firmy MobileKey – znajduje się w niej nie tylko naprawa elektroniki w samochodzie we Wrocławiu, lecz także wiele innych usług związanych z zabezpieczaniem pojazdów.

Kontakt

MobileKey Maciej Janicki

66 11 22 300

mobilekey.serwis@gmail.com

Nasz serwis znajduje się we Wrocławiu na ul. Żubrzej 10.
Dojeżdżamy również do Klienta na terenie całego Wrocławia i w okolicach.